Anna Karwowska

Pedagog, mediator wpisana na Listę Stałych Mediatorów Sądu Okręgowego w Poznaniu, Koninie i Bydgoszczy oraz w sprawach karnych i nieletnich Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Absolwentka studiów podyplomowych WSB w Toruniu: Psychologia Komunikacji Interpersonalnej oraz podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Obecnie studentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Prawa i Administracji – Profesjonalny Mediator Gospodarczy.
Ukończyła szkolenia w zakresie mediacji gospodarczych, rodzinnych, rówieśniczych, szkolnych i oświatowych. Mediator Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy, właścicielka Kancelarii Mediacyjnej w Gnieźnie. Członek Komisji Egzaminacyjnych maturalnych oraz zawodowych, trener umiejętności społecznych, edukator mediacji rówieśniczych.
Działa na rzecz rozwoju mediacji, prowadzi prelekcje w sądach, szkołach, pełni dyżury mediacyjne, wspiera rozwój mediacji rówieśniczych. Specjalizuje się w mediacjach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych szczególnie rolniczych.

Złóż wniosek o mediację

7-30 dni

do zakończenia sprawy
drogą mediacji

685 dni

dochodzenie roszczeń
na drodze sądowej

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
X