Bezpłatne limitowane Webinarium "Mediacja gospodarcza i e-mediacja" 27 kwietnia 2023 r. godz. 12.00-16.00

 

Mediacja gospodarcza i e-mediacja

27 kwietnia 2023 r. godz. 12.00-16.00

Konfederacja Lewiatan i Centrum Mediacji Lewiatan w ramach realizacji projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne" zapraszają do udziału w webinarze, który odbędzie się na platformie ZOOM.

Webinar przeznaczony jest dla 20 uczestników z woj. łódzkiego, opolskiego, śląskiego.

REJESTRACJA: http://ikongr.es/c/ecGonHdh

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić oświadczenie uczestnikaformularz zgłoszenia na szkolenie i zapoznać się z regulaminem, a następnie przesłać wymagane dokumenty na adres: mediacje@konfederacjalewiatan.pl

Spotkanie adresowane jest dla wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i umiejętności w zakresie mediacji gospodarczej oraz e-mediacji.

W spotkaniu nie mogą brać osoby, które były uczestnikami wcześniejszych szkoleń 24 - i 80-godzinnych oraz webinarów organizowanych przez Konfederację Lewiatan, KUL, CIAPP, RIGP tj. partnerów projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne”.

Poniżej przedstawiamy ramowy program webinaru z zastrzeżeniem, że kolejność prezentacji poszczególnych zagadnień może ulec zmianie.

Czego dowiecie się Państwo podczas webinaru?

O mediacji gospodarczej i o e-mediacji. A także co dokładnie oznacza skrót KRM? Będzie też parę słów o psychologii konfliktu i komunikacji interpersonalnej.

Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w symulacji mediacji w wirtualnych pokojach pod opieką doświadczonych trenerów.

Po symulacji nastąpi omówienie scenek mediacyjnych w grupie. Każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w wirtualnej mediacji.

 

Informacje kontaktowe:

e'mail: rejestracja@cammediacje.pl oraz numer telefonu 22 55 99 900

 

 

 

Aktualności

"Mentoring i superwizja w mediacji - marzenie czy konieczność" Seminarium 31 maja 2023 r.

Webinar Mediacja i Arbitraż. Korzyści płynące ze stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów w sporach gospodarczych i pracowniczych.

Webinar Mediacja i Arbitraż. Korzyści płynące ze stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów w sporach gospodarczych i pracowniczych.

20, 25 i 26.05.2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych

20, 25 i 26.05.2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych"

Złóż wniosek o mediację

7-30 dni

do zakończenia sprawy
drogą mediacji

685 dni

dochodzenie roszczeń
na drodze sądowej

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
X