Bezpłatne limitowane Webinarium "Mediacja gospodarcza i e-mediacja" 24.07.2023 r. w godz. 15.30 - 19.30.

 
 

Mediacja gospodarcza i e-mediacja

24 lipca 2023 r. godz. 15.30-19.30

Konfederacja Lewiatan i Centrum Mediacji Lewiatan w ramach realizacji projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne" zapraszają do udziału w webinarze, który odbędzie się na platformie ZOOM.

Webinar przeznaczony jest dla 20 uczestników z woj. łódzkiego, opolskiego, śląskiego 

Link do rejestracji: http://ikongr.es/c/CgxupEyq

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić oświadczenie uczestnikaformularz zgłoszenia na szkolenie i zapoznać się z regulaminem, a następnie przesłać wymagane dokumenty na adres: mediacje@konfederacjalewiatan.pl

Spotkanie adresowane jest dla wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i umiejętności w zakresie mediacji gospodarczej oraz e-mediacji.

W spotkaniu nie mogą brać osoby, które były uczestnikami wcześniejszych szkoleń 24 - i 80-godzinnych oraz webinarów organizowanych przez Konfederację Lewiatan, KUL, CIAPP, RIGP tj. partnerów projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne”.

"Mediacja gospodarcza i e-mediacja".

Chcesz zobaczyć, jak przebiega mediacja lub wczuć się w rolę strony konfliktu?
Jesteś początkującym mediatorem i chciałbyś przetrenować swój warsztat pod okiem doświadczonego mediatora?
A może jako doświadczony mediator chciałbyś poddać swój warsztat ocenie?Jesteś w sporze z przedsiębiorcą, który chciałbyś zakończyć w mediacji, ale nie wiesz na czym ona polega?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco, to ten webinar jest dla Ciebie!!

Podczas tego webinaru dowiesz się co znaczy mediacja gospodarcza, KRM i jak można zabezpieczyć się prowadząc mediację gospodarczą.

Co zyskasz biorąc w nim udział?

min. 2 godz. pracy w kameralnych kilkuosobowych grupach, pod okiem doświadczonego mediatora - treneraudział w charakterze strony lub mediatora w symulacji dwóch scenariuszy mediacyjnychinformację zwrotną od doświadczonego mediatora - trenera oraz pozostałych uczestników symulacji

Każdy uczestnik otrzyma "Skrypt z mediacji gospodarczej i e-mediacji" przygotowany przez dyr. Centrum Mediacji Lewiatan Małgorzatę Miszkin-Wojciechowską.

Webinarium jest realizowane w ramach projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne". 

Informacje kontaktowe:

e'mail: adzumaga@lewiatan.org 

Aktualności

19, 20 oraz 26 sierpnia 2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych

19, 20 oraz 26 sierpnia 2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

100 godz. szkolenie: Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych z certyfikatem ZSK.

100 godz. szkolenie: Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych z certyfikatem ZSK.

Bezpłatne limitowane Webinarium

Bezpłatne limitowane Webinarium "Mediacja pracownicza i e-mediacja" 27 lipca 2023 r. godz. 15.00-19.00

Złóż wniosek o mediację

7-30 dni

do zakończenia sprawy
drogą mediacji

685 dni

dochodzenie roszczeń
na drodze sądowej

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
X