Bezpłatne 80-godzinne szkolenie przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

Konfederacja Lewiatan zaprasza osoby niebędące mediatorami z woj. łódzkiego, opolskiego, śląskiego* do udziału w bezpłatnym 80-godzinnym szkoleniu przygotowującym do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

*Do udziału w szkoleniu zakwalifikowanych zostanie 5 osób z woj. łódzkiego, 8 osób z woj. śląskiego, 12 osób z woj. opolskiego.

 

Aktualizacja: WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE ZOSTAŁY TYLKO DLA OSÓB Z WOJ.OPOLSKIEGO

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 9, 10, 11 września 2022 oraz 16, 17, 18 września 2022 r. w Łodzi w Hotelu Focus, ul. Łąkowa 23/25 oraz 8-9 i 15-16 października 2022 (online za pośrednictwem platformy Zoom), godz. 9:00 – 17:00.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność przesłania kompletu wypełnionych i podpisanych dokumentów projektowych i przynależność do wskazanego powyżej województwa.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni mediatorzy i trenerzy m.in: Grażyna Górska, Michał Czapski, Monika Stachura.

Szkolenie przewidziane jest dla osób, które nie są mediatorami, ale które chciałby nabyć i potwierdzić kwalifikacje opisane w kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy ze wszystkich obszarów tematycznych zawartych w opisie kwalifikacji „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych", które mogą pojawić się podczas walidacji.

Każdy uczestnik, który pomyślnie ukończy szkolenie, zobowiązany jest do przystąpienia do walidacji ww. kwalifikacji w terminie wskazanym przez Konfederację Lewiatan. Walidacja przeprowadzona zostanie w siedzibie Konfederacji Lewiatan – ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa. Dla uczestnika szkolenia udział w walidacji również jest bezpłatny.

WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIU:

Krok 1:

Rejestracja online pod adresem: http://ikongr.es/c/xEjfxztq

Krok. 2

Przesłanie kompletu wypełnionych i podpisanych dokumentów aplikacyjnych (do pobrania poniżej) tradycyjną pocztą/kurierem (lub dostarczenie osobiście) na adres: Konfederacja Lewiatan, ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa z dopiskiem: Szkolenie KRM.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

1.Formularz zgłoszeniowy

2.Oświadczenie uczestnika projektu-RODO

3.Oświadczenie uczestnika projektu – Brak doświadczenia mediacyjnego (dla szkoleń 80-godzinnych)

4.Umowa o uczestnictwo w szkoleniu przygotowującym do walidacji i w walidacji w ramach kwalifikacji „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych" - prosimy o wypełnienie danymi uczestnika i przesłanie podpisanych 2 egz.!

5.Kserokopia świadectwa dojrzałości lub dyplomu ukończenia studiów wyższych.

Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:

* Regulamin szkoleń 24-godzinnych i 80-godzinnych       

* Ramowy program szkoleń

Szkolenia i walidacje realizowane są w ramach projektu "Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne".

 

Aktualności

19, 20 oraz 26 sierpnia 2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych

19, 20 oraz 26 sierpnia 2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

100 godz. szkolenie: Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych z certyfikatem ZSK.

100 godz. szkolenie: Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych z certyfikatem ZSK.

Bezpłatne limitowane Webinarium

Bezpłatne limitowane Webinarium "Mediacja pracownicza i e-mediacja" 27 lipca 2023 r. godz. 15.00-19.00

Złóż wniosek o mediację

7-30 dni

do zakończenia sprawy
drogą mediacji

685 dni

dochodzenie roszczeń
na drodze sądowej

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
X