24,25 i 27.06 - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. łódzkiego, opolskiego i śląskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

 

 

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym 24-godzinnym szkoleniu dla mediatorów z woj. łódzkiego, opolskiego i śląskiego przygotowującym do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

Szkolenie odbędzie się w dniach 24, 25 czerwca 2022 r. w Łodzi (Focus Hotels, ul. Łąkowa 23/25, Łódź) oraz 27 czerwca 2022 (online).

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zajęcia poprowadzą doświadczeni mediatorzy i trenerzy.

 

Program ramowy szkolenia

Szkolenie przewidziane jest dla mediatorów już funkcjonujących na rynku i chcących potwierdzić swoje kwalifikacje zawodowe opisane w kwalifikacji „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

Głównym celem szkolenia jest powtórzenie wiedzy ze wszystkich obszarów tematycznych, które mogą pojawić się podczas walidacji. Szkolenia te pozwolą zatem mediatorom usystematyzować ich wiedzę i ewentualnie uzupełnić ją przed przystąpieniem do walidacji. Każdy uczestnik, który pomyślnie ukończy szkolenie, zobowiązany jest do przystąpienia do walidacji ww. kwalifikacji w terminie wskazanym przez Konfederację Lewiatan. Udział w walidacji również jest bezpłatny.

WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIU:

Krok 1:

Rejestracja online pod adresem:http://ikongr.es/c/EImxBqfp

Krok. 2

Przesłanie kompletu wypełnionych i podpisanych dokumentów aplikacyjnych tradycyjną pocztą/kurierem (lub dostarczenie osobiście) na adres: Konfederacja Lewiatan, ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa z dopiskiem: Szkolenie KRM.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

1. Formularz zgłoszeniowy

2.Oświadczenie uczestnika projektu-RODO

3.Oświadczenie uczestnika projektu-Doświadczenie mediacyjne (dla szkoleń 24 godzinnych)

4.Umowa o uczestnictwo w szkoleniu przygotowującym do walidacji i w walidacji w ramach kwalifikacji „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych" - prosimy o wypełnienie danymi uczestnika i przesłanie podpisanych 2 egz.!

5.Kserokopia świadectwa dojrzałości lub dyplomu ukończenia studiów wyższych.

Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z poniższym dokumentem:

* Regulamin szkoleń 24-godzinnych i 80-godzinnych        

Szkolenia i walidacje realizowane są w ramach projektu "Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne".

Aktualności

19, 20 oraz 26 sierpnia 2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych

19, 20 oraz 26 sierpnia 2023 r. - Bezpłatne 24-godzinne szkolenie dla mediatorów z woj. opolskiego przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

Bezpłatne limitowane Webinarium

Bezpłatne limitowane Webinarium "Mediacja pracownicza i e-mediacja" 27 lipca 2023 r. godz. 15.00-19.00

Bezpłatne limitowane Webinarium

Bezpłatne limitowane Webinarium "Mediacja gospodarcza i e-mediacja" 24.07.2023 r. w godz. 15.30 - 19.30.

Złóż wniosek o mediację

7-30 dni

do zakończenia sprawy
drogą mediacji

685 dni

dochodzenie roszczeń
na drodze sądowej

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
X